KONST / Litografier / Färglitografi 13862080
nr 1386 2080
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 157/290. Bladets mått: 59x40cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:54:49
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
22 mar